Apple iPhone XS Max X S R XR XSMax 11 Pro 12 Mini 8 tampon durumda lüks alüminyum Metal silikon çerçeve altın telefon aksesuarları.

Availability: In stock

US $6.99

Apple iPhone XS Max X S R XR XSMax 11 Pro 12 Mini 8 tampon durumda lüks alüminyum Metal silikon çerçeve altın telefon aksesuarları

Product Discription

IPhone 11 için Ascromy Pro 12 Mini XS Max tampon durumda lüks alüminyum Metal silikon çerçeve telefon kılıfı için iPhone X S R XR xmaxaltın aksesuarları

Minimalist: iPhone XS için bu durum, apple'ın tasarımının en büyük güzelliğini sergilemek için arka panel olmadan zayıftır. Ayrıca iPhone xs'in aşırı ısınmasını önler, ne kadar zor ya da ne kadar süredir oyun oynadığınız, iPhone xs'inizde canlı şovlar veya Facetiming izlediğiniz önemli değil.

Metalik: bu iPhone XS hard case, uzay sınıfı alüminyum alaşımı, şık, zarif ve ısı dağılımını en üst düzeye çıkarır.

Mekanik: sert metal ve esnek TPU çerçevesinin bir karışımı olan bu siyah iPhone XS kılıfı, iphone'unuza sağlam bir mekanik ve kaslı bir koruma tarzı sunuyor.

Titiz: görünüşünün uyumu ve kusursuzluğu, kesim, kalıplama ve montajlarda en yüksek üretim standardını temsil eder. Hassas kesikler, yükseltilmiş köşeler ve çerçeveler titiz tasarım ve üretimimizden kaynaklanır. Şarj portu 'de tasarlanan esnek TPU bağlantısı, bu aksi halde sert ve sıska fit sert tamponu kolayca çıkarmanızı ve takmanızı sağlar.


234430139;

Related Product